فراخوان sheed Records در حمایت از آهنگسازان جوان و مستعد ایرانی

فراخوان sheed records

موسسه نشر و پخش موسیقی sheed records در تازه ترین فعالیت هنری خود فراخوانی را برای انتخاب آثار آهنگسازان مستعد ایرانی منتشر کرده است. این فراخوان در سه بخش متفاوت انتشار یافته که براساس آن آثار الکترونیک، اینسترومنتال (بی کلام) و آثار نوآورانه در قالب موسیقی ردیف-دستگاهی ایران مورد ارزیابی قرار می گیرند.شرایط ارسال مدارک به شرح زیر می باشد:

۱ مدت زمان آثار ارسالی باید حداقل ۲ و حداکثر ۵ دقیقه باشد.
۲ صاحبان آثار باید بین ۳۵-۲۵ سال سن داشته باشند.
۳ حداقل ۷۰ درصد هر اثر به صورت آکوستیک ضبط و اجرا شده باشد.
۴ فایل نهایی آثار ارسالی باید میکس و مستر شده باشند.

Sheed records اعلام کرده است از بین آثار ارسالی ۱۵ اثر را انتخاب و در پلتفرم های جهانی با نام صاحبان آثار منتشر خواهد کرد. علاوه بر این مجموعه ای از این قطعات به صوت آلبوم صوتی توسط این کمپانی در آمریکا منتشر خواهد شد.

علاقمندان واجد شرایط می توانند آثار خود را از ۱۵ ژانویه تا ۲۵ فوریه ۲۰۱۹ به آدرس info@sheedrecords.com ارسال کرده و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت این کمپانی به آدرس www.sheedrecords.com مراجعه کنند.
لازم به ذکر است کمپانی Sheed records از سال ۲۰۱۷ کار خود را در زمینه نشر و پخش موسیقی آغاز کرده و هنرمندان بسیاری همکاری کرده است. این موسسه معتقد است هر ساله در ایران آثار زیادی تولید می شوند که از منظر آهنگسازی، تکنیک نوازندگی و اعتبار هنری از جایگاه خوبی برخوردارند که با انتشار صحیح و تیزبینانه می توانند شناسنامه ای از موسیقی امروز ایران در جامعه جهانی باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید