مراسم دومین دوره جایزه ترانه افشین یداللهی برگزار شد

افشین یداللهی

مراسم دومین دوره جایزه ترانه دکتر افشین یداللهی شانزدهم اسفند ماه سال جاری برگزار شد.

دومین دوره‌ی جایزه‌ی تخصصی سالانه‌ی ترانه تحت عنوان جایزه‌ی ترانه‌ی افشین یداللهی با هدف ارتقاء سطحِ کیفی ترانه‌ی سرزمین‌مان و ایجاد انگیزه برای رقابت در میانِ کارورزان این حوزه، همچنین برای پاسداشت نام و خاطره‌ی دکتر افشین یداللهی، با همکاری موسسه انتشارات نگاه و رسانه نوا برگزار شد.

این مراسم در سه بخش «یک خاطره از فردا»، «یک خاطره از امروز» و «یک خاطره از دیروز» برگزار شد که در بخش اول به انتخاب بهترین‌ترانه‌های چهره‌های جوان که پیش از این به دبیرخانه ارسال شده پرداخته شد. همچنین در بخش «یک خاطره از امروز» بهترین ترانه‌سرای سال، بهترین ترانه سال، بهترین ترانه ی تیتراژ فیلم و سریال و بهترین خواننده از لحاظ انتخاب ترانه انتخاب شد.

پس از درگذشت دکتر افشین یداللهی، با انتخاب اعضای هیئت مدیره خانه ترانه، روزبه بمانی به عنوان مدیر جلسات خانه ترانه انتخاب و جلسات از سر گرفته شد. مراسم جایزه ترانه افشین یداللهی نیز با تصمیم اعضا و با هدف پاسداشت نام و یاد دکتر افشین یداللهی و انتخاب بهترین‌های ترانه کشور از این پس به طور سالانه برگزار خواهد شد. روزبه بمانی دبیر دومین جایزه ترانه افشین یداللهی است.

مراسم اهدا جوایز دومین جایزه افشین یداللهی به همت خانه ترانه و با همکاری انتشارات نگاه و رسانه نوا، برگزار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید