کنسرت کاوه یغمایی ۱۷ اسفند در تهران برگزار می‌شود

 

کنسرت کاوه یغمایی خواننده و نوازنده گیتار سبک راک ۱۷ اسفند همراه با گروه نوازندگان خودش در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می‌شود.
آغاز بلیط فروشی کنسرت کاوه یغمایی که از ابتدا با استقبال خوب هواداران او آغاز شد همچنان ادامه دارد و می‌توانید بلیط کنسرت کاوه یغمایی در ۱۷ اسفند را از سایت تیکت تهیه کنید.

فعالیت های کاوه یغمایی

کاوه یغمایی از نخستین نوازدگان پراگرسیو راک در ایران است. در سال ۱۳۷۳ اولین کنسرت راک مجوز دار بعد از انقلاب را همراه با گروهش که کاوه نام گرفته بود به روی صحنه برد.
در سال ۱۳۸۳ کاوه یغمایی توانست با دریافت مجوز، آلبوم مترسک را منتشر کند.این آلبوم با ترانه های مزدا شاهانی ساخته شد و به یکی از محبوب ترین آلبوم‌های آن زمان تبدیل شد.
کاوه یغمایی مدتی را برای پیگیری موسیقی روز دنیا و آشنایی با نوازندگان بین المللی از ایران مهاجرت کرد و آلبوم سکوت سرد را در آنجا تولید و منتشر کرد.او پس از اقامتی حدودا ده ساله در خارج از ایران در سال ۱۳۹۰ به ایران بازگشت.
آلبوم منشور کاوه یغمایی که اولین آلبوم او پس از حضور مجدد او در ایران است در سال ۱۳۹۶ منتشرشد. روزبه بمانی،میثم یوسفی، ترانه فرزندشاد و میثم غیاثی ترانه سراهای این آلبوم بودند و این آلبوم نسبت به آلبوم مترسک سبک های سنگین تری از راک را دارد.

گروه نوازندگان کاوه یغمایی در کنسرت ۱۷ اسفند

حضور کاوه یغمایی در فضای بین المللی موسیقی باعث آشنای وی با نوازندگان خارجی شده از این رو در کنسرت ۱۷ دی ماه او با گروهی از نوازندگان خارجی به روی صحنه می‌رود.
اعضای این گروه که پس از ۹ سال با یکدیگر به روی صحنه خواهند رفت این روزها مشغول آماده سازی و تمرین برای کنسرت کاوه یغمایی در ۱۷ اسفند هستند.

نوازندگانی کاوه یغمایی را در این اجرا همراهی می‌کنند:
Shane Gaalaas :درامر
David Spidel :باسیست
Brain Poulsen :گیتاریست
Niloufar Farzandshad :کیبورد

 

آماده سازی و تمرین برای کنسرت ۱۷ اسفند

کاوه یغمایی که پس از آلبوم منشور اجراهای متعددی برگزار کرده و همکاری او با نوازندگان بین المللی تجارب فراوانی برای وی به همراه آورده است قصد دارد با این اجرا، هیجان و لذت شنیدن یک کنسرت راک را به علاقه مندان به موسیقی راک ایرانی هدیه کند.

 

به تمام هنرجویان و دوستداران آموزش موسیقی رفتن به این کنسرت را پیشنهاد می کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید