پروژه چند شب گیتار در فرهنگسرای نیاوران (۱۳ و ۱۴ شهریور ۹۶)

پروژه چند شب گیتار

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، در دوره سوم پروژه موسیقایی «چند شب » طبق روال شب‎های دیگر این مجموعه برنامه، نوازندگان شناخته شده ساز گیتار به اجرای برنامه در پروژه چند شب گیتار می‎پردازند.

نوازندگانی چون محمد آزمند، حسین کمانی، شفق فخارزاده، احسان فرامرزی‎پور، کامبیز پاکان، نوید زمردی، مهرداد پاکباز  در این کنسرت به اجرای موسیقی در سبک‎های جَز، فلامنکو و کلاسیک بدون همراهی ساز دیگر می‎پردازند.

گفتنی است مجموعه کنسرت‎های «چندشب» که به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به مدیریت افشین معصومی برگزار می‎شود، با هدف یادآوری ریشه‎های اصلی موسیقی در ۱۲ دوره طراحی شده که در هر دوره به یک ساز از حوزه موسیقی ایرانی، کلاسیک و نواحی پرداخته می‎شود.

در دوره سوم نیز که با عنوان «چند شب گیتار» برگزار می‎شود هنرمندان شرکت کننده به گیتارنوازی در شیوه‎ها و بیان‎های متفاوت می‎پردازند. پروژه چند شب گیتار، دوشنبه و سه شنبه ١٣ و ١۴ شهریورماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود.  علاقمندان می‎توانند جهت تهیه بلیط به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

اینگونه اجراهای تخصصی برای هنرجویان علاقه مند به آموزش گیتار بسیار مفید است. این هنرجویان با حضور در این اجراها و شناخت عمیق تر ساز مورد علاقه خود می توانند درک عمیق تری از سبک ها و نوازندگی این ساز به دست آورند
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید